Cautari recente

Enfusion eindhoven. Errol Zimmerman - Wikipedia

dating profil despre mine amuzant site serios de dating ucrainene

Cariera de kickboxing Cariera timpurie ÎnEndy a participat la un turneu King of the Ring de opt bărbați. A câștigat lupta printr-un knockout din primul tur.

Smiley Full Album Greatest Hits - Smiley Best Song New 2018

Enfuzie În anul următor, a fost semnat cu Enfusion. A obținut o serie de victorii de patru lupte cu organizația, cu victorii decizionale asupra lui Bilal Loukili și Regilio van den Ent, banda de cauciuc datând teoria și victorii KO asupra lui Hamed Nabil și Jordan Watson.

Acest lucru i-a adus un loc în turneul Enfusion Eight Man. În sfertul de sfert de finală a marcat a treia rundă câștigând TKO în fața lui Diogo Caladoiar în semifinale o decizie câștigând-o pe Mohamed Khamal. În finala turneului, Endy s-a confruntat cu legenda de kickboxing și muay thai Superbon Banchamek. Semeleer a câștigat lupta printr-o decizie unanimă, câștigând turneul și În a câștigat titlul mondial Enfusion 75 kg cu o decizie unanimă câștigată asupra lui Aziz Kallah.

Cel mai bun Lupta News pe net!

În același an a participat la un alt turneu Enfusion, câștigând lupta sfertului de finală împotriva lui Marouan Toutouhdar fiind obligat să se retragă din cauza unei accidentări. În februarie enfusion eindhoven, Semeleer a încercat să devină campion mondial la două greutăți, provocând campionul în exercițiu de 72,5 enfusion eindhoven, Tayfun Özcan.

dating share de piață tasmanian dating website

Semeleer a suferit prima pierdere a carierei sale profesionale, renunțând la o decizie pentru luptătorul olandez. El a făcut prima apărare la titlu câștigând o revanșă împotriva lui Marouan Toutouh.

care se întâlnește cu imperiul iron man dating mary jane

Semeleer a încercat din nou să cucerească titlul mondial de 72,5 kg la Enfusion 98, fiind programat să-l înfrunte pe Nordin van Roosmalen. Endy a marcat un knockdown timpuriu în runda 1, după ce a aterizat un genunchi în capul lui Nordin. El a dominat și cele patru runde rămase și a câștigat lupta printr-o decizie unanimă. Semeleer a fost programat să lupte cu dublu campion olandez la kickbox la Kevin Hessling pe 11 septembriela evenimentul Enfusion's Nijmegen.